Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
30/08/2012
Предстоятель УПЦ очолив хіротонію намісника Введенського чоловічого монастиря столиці архімандрита Даміана (Давидова) на єпископа Фастівського, вікарія Київської Митрополії
30 серпня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив служіння Божественної літургії у соборному храмі столичного Пантелеймонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Блаженнішому Владиці співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи Бориспільський Антоній (Керуючий справами УПЦ), Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Білогородський Николай, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Городницький Олександр, єпископи Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонисій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бердянський і Приморський Єфрем, Бородянський Варсонофій, клірики монастиря та Київської єпархії.

За богослужінням собор архієреїв висвятив намісника Введенського чоловічого монастиря м. Києва архімандрита Даміана (Давидова) на єпископа Фастівського, вікарія Київської Митрополії (відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 25 серпня 2012 р., журнал № 86).

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до єпископа Даміана зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"