Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
17/10/2012
Секретар Предстоятеля освятив накупольні хрести для столичного храму святого праведного Іоанна Кронштадтського
16 жовтня, у день пам’яті священномученика Діонісія Ареопагіта, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав парафію святого праведного Іоанна Кронштадтського у Дарницькому районі м. Києва, де звершив Божественну літургію у нижньому приділі на честь священномученика Діонісія.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Нестор Коломієць та духовенство столиці.

Після богослужіння, владика Олександр освятив накупольні хрести храму, де завершуються будівельні роботи.

Наостанок, архієпископ Олександр привітав громаду із другим престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також з благословення Митрополита Володимира, владика Олександр нагородив церковними нагородами меценатів та будівничих храму.

ДОВІДКА. Громада святого праведного Іоанна Кронштадтського була створена при міській клінічній лікарні № 1 наприкінці 2000 р. Перше богослужіння відбулось 2 січня 2001 р. Під приміщення храму лікарнею було надано напіврозвалену будівлю. Згодом церковна будівля впорядковувалася, прикрашалася і з часом стала схожа на справжній храм і зовні, і з середини. У 2006 р., коли були отримані всі дозволи на оренду землі, почались підготовчі роботи до будівництва нового храму. У 2007 році Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром було закладено пам`ятну капсулу і освячено початок будівництва храму на честь святого праведного Іоанна Кронштадтського та священномученика Діонісія Ареопагіта. На храмове свято 2 січня 2008 р. відбулося перше богослужіння у нижньому новому храмі.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"