Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
19/10/2012
У суботу 20 жовтня до Києва прибуває чесна глава великомученика Пантелеімона Цілителя
20 жовтня на прохання Блаженнішого Митрополита Володимира до Києва прибуває чесна глава великомученика Пантелеімона Цілителя. Зустріч святині відбудеться у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі о 13-30, звідки вона буде перенесена до храму святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що при Олександрівській (Жовтневій) лікарні столиці.

Офіційне відкриття подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, відбудеться  21 жовтня об 11.30

Довідка. 28 березня 2012 року на ім’я Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира надійшов лист від ігумена Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря архімандрита Ієремії з проханням благословити відродження в м. Києві подвор’я Свято-Пантелеімонівського монастиря. 8 травня 2012 року Священний Синод Української Православної Церкви (журнал №36) ухвалив підтримати пропозицію ігумена монастиря архімандрита Ієремії та направити відповідне клопотання Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, який 2 липня 2012 року в листі за №01/3252 на ім’я Блаженнішого Митрополита Володимира повідомив про своє благословення на відродження (відкриття) в м. Києві подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря. 20 липня 2012 року на засіданні Священного Синоду УПЦ було прийнято рішення про відкриття подвор’я (журнал № 50).


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"