Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
20/10/2012
До Києва прибула чесна глава великомученика Пантелеімона Цілителя
20 жовтня на прохання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира до Києва зі святої гори Афон було доставлено чесну главу великомученика Пантелеімона Цілителя. З благословення Митрополита Володимира святиню доставила офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі із секретарем Предстоятеля УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром.

Біля Святих воріт Києво-Печерської Лаври мощі великомученика Пантелеімона зустрів Блаженніший Митрополит Володимир. На зустрічі також були присутні: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній, архієпископ Білогородський Миколай, єпископи: Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, духовенство Київської єпархії та монастиря, чисельні віруючі.

На Соборній площі Блаженніший Владика очолив перед святинею молебень, по завершенні якого звернувся до присутніх зі словами настанови:

«Сьогодні нас знову відвідала благодать Божа, знову прибув до нас великомученик і цілитель Пантелеімон своєю чесною главою, щоби в молитві підтримати нас, у відчаї порадувати, у скорботних обставинах допомогти налагодити справжнє християнське життя. Помолимося святому великомученику Пантелеімону  і попросимо у нього зцілення наших хвороб. Зараз у світі стільки горя та хвороб, що хочеться покласти руки на кожного хворого і допомогли чим можливо та просити за нього перед Богом.  Нехай за молитвами великомученика Пантелеімона Господь буде Милосердним до нашого народу, нашої Святої Церкви і кожного з нас, і у цьому буде залог нашого спасіння », - сказав Блаженніший Владика.

Також була оголошена грамота Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира про відкриття у Києві подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря.

Насамкінець, Первосвятитель вклонився главі великомученика Пантелеімона та іконі святого, що була написана у Свято-Пантелеімонівському монастирі на Афоні для подвор’я у Києві.

Після молебню чесну главу хресною ходою духовенство з віруючими перенесли її в храм святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, що при Олександрівській (Жовтневій) лікарні (вул. Шовковична, 39/1). Тут святиня перебуватиме до 5 листопада включно.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"