Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
21/10/2012
У Свято-Покровському жіночому монастирі прославлено схиігуменю Софію (Гриньову)
У неділю, 21 жовтня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі Свято-Покровського жіночого монастиря м. Києва.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Святогірський Арсеній, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, схиєпископ Аліпій (Погребняк), єпископи: Макарівський Іларій, Ямпільський Іосиф, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Cекретар Кивської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, духовенство Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря та клірики м. Києва.

За богослужінням відбувся чин прославлення у лику місцевошанованих святих сповідників Київської єпархії схиігумені Софії (Гриньової) (+ 1941).

Нагадаємо, що рішення про прославлення схиігумені Софії (Гриньової) в лику святих та шанування в межах Київської єпархії було прийнято на останньому засіданні Священного Синоду УПЦ, яке відбулося 25 серпня в Києво-Печерській Лаврі (журнал №70).

Пам'ять схиігумені Софії, яка була засновницею обителі на честь ікони Божої Матері «Утіха та Відрада» в Калузькій губернії та настоятельницею Покровського монастиря в Києві, звершуватиметься 24 березня/4 квітня (день кончини) та 28 квітня/11 травня (день знайдення мощей) за старим і новим стилем відповідно.

Наприкінці богослужіння, Митрополит Володимир звернувся до пастви зі словом настанови, у якому побажав, щоби за молитвами схиігумені Софії Господь зміцнив сили кожного та послав усе необхідне для славлення Бога.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"