Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
26/10/2012
Керуючий справами УПЦ освятив храм Архістратига Божого Михаїла в Окремому полку Президента України
26 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Бориспільський Антоній звершив чин малого освячення храму Архістратига Божого Михаїла на території окремого полку Президента України.

За богослужінням молився Президент України Віктор Янукович, голова КМДА Олександр Попов, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, Міністр оборони Дмитро Саламатін, а також керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, народні депутати України, представники громадськості.

Після богослужіння Глава держави подякував усім, хто  взяв участь у відновленні храму, в тому числі меценатам. «Я хотів би всіх привітати з відновленням святого храму. За ініціативи військовослужбовців та за підтримки Міністерства оборони, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира була зроблена велика справа відновлення, і сьогодні освячений цей храм Архістратига Михаїла», - сказав Віктор Янукович.

Президент також передав в дар новоосвяченому храму ікону Архістратига Михаїла.

ДОВІДКА. Храм на честь Архангела Михаїла був зведений на початку ХХ ст. за заповітом та на кошти відомого київського мецената М. Дегтярьова. За радянських часів спаплюжену святиню переобладнали під караульне приміщення військового училища. В роки незалежності, з початком відродження духовності в українському війську, було прийнято рішення про відродження святині. Відбудова храму стала можливою завдяки підтримці керівництва Міністерства оборони України та Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"