Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
05/11/2012
Главу великомученика і цілителя Пантелеімона провели до Греції
5 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії.

Його Блаженству співслужили:  архієпископи Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Городницький Олександр, єпископи Макарівський Іларій, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, секретар Київської Митрополії протоієрей  Віталій Косовський, благочинні  міста Києва та Київської єпархії, духовенство монастиря.

Перед початком богослужіння  з подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, до Свято-Пантелеімонівського соборного храму обителі була доставлена чесна глава великомученика Пантелеімона Цілителя.

Після Літургії Блаженніший Владика відправив перед главою великомученика Пантелеімона молебень, по завершенні якого Первосвятитель разом із духовенством молитовно вклонилися святині.

За богослужінням молився і вклонився святині Президент України  Віктор Янукович.

По завершенні богослужіння відбулися проводи  чесної глави великомученика і цілителя Пантелеімона до її постійного місця перебування – Свято-Пантелеімонівського монастиря на Афоні. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира святиню доставить офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з архієпископом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм та єпископом Броварським Феодосієм.

Чесна глава великомученика Пантелеімона Цілителя прибула до Києва 20 жовтня на урочисте відкриття подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського. Протягом сімнадцяти днів святині вклонилося близько 500 тисяч вірян.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"