Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/11/2012
Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона звершив Літургію з нагоди престольного свята єдиного в столиці храма в ім’я прп. Нестора Літописця
9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, вікарій Київської Митрополії, намісник Київського Троїцького Іонинського монастиря єпископ Обухівський Іона звершив Божественну літургію в храмі в ім’я преподобного Нестора Літописця, Печерського.

Це єдина в столиці церква на честь цього святого. Її було збудовано 2010 року, тоді ж, 9 листопада, була звершена перша Божественна літургія.

Храм знаходиться біля Південного мосту, на березі Дніпра. Закріплений за Київським Троїцьким Іонинським монастирем. Настоятелем є насельник обителі архімандрит Серафим (Яковчук). Богослужіння при храмі у свята та недільні дні супроводжує хор та читці — учні дитячої недільної школи Іонинського монастиря, яку очолює архімандрит Серафим. Школа є однією з найпотужніших у столиці, діє з 1994 року. На цей час тут викладають 7 педагогів, навчаються 50 дітей. Школа має свій сайт — http://www.ionaschool.kiev.ua/

Єпископу Іоні співслужили духовенство Троїцького Іонинського монастиря, за богослужінням молилися сестри жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Відрада і Утішання», який є подвор’єм Іонинської обителі.

У своїй проповіді за богослужінням єпископ Іона наголосив на необхідності наслідувати преподобного Нестора Літописця у прагненні до духовної досконалості. А також закликав серед різноманіття літератури, що видається в наш час, приділяти увагу насамперед книжкам духовно-аскетичного змісту — зокрема творам святих отців і учителів Церкви.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"