Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
24/11/2012
Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський удостоєний наукового ступеня почесного доктора богослов’я
21 листопада 2012 року Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія урочисто відзначила 10-річчя з початку богословсько-освітньої і наукової діяльності.

Зважаючи на заслуги перед Українською Православною Церквою та особистий внесок у розвиток української богословської освіти і науки, з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, рішенням Спеціалізованої вченої ради Ужгородської української богословської академії від 6 листопада 2012 року секретар Київської Митрополії професор протоієрей Віталій Косовський удостоєний наукового ступеня почесного доктора богослов'я.

Під час зустрічі із професорсько-викладцьким складом і студентами протоієрей Віталій Косовський привітав колектив академії з визначною датою.

У свою чергу, ректор академії та університету, Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки професор архімандрит Віктор (Бедь) висловив професору протоієрею Віталію Косовському слова подяки та вручив диплом почесного доктора богослов'я і докторський хрест.

Також у заході прийняв участь уповноважений представник Грузинської патріархії протоієрей Георгій Харазашвілі, який передав вітання від Святійшого і Блаженнійшого Каталікоса-Патріарха Іллі ІІ.

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"