Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
30/12/2012
У неділю святих праотець Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії
30 грудня, в неділю 30-у після П'ятидесятниці, cвятих праотець, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Йому співслужили: архієпископи - Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Запорізький і Мелітопольський Лука, Балтський і Ананьївський Олексій, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), клірики Запорізької єпархії та духовенство монастиря.

За богослужінням молився міський голова Запоріжжя Олександр Сін.

На малому вході, Митрополит Володимир з нагоди 50-річчя служіння у священному сані нагородив настоятеля Свято-Благовіщенського храму м. Березань (Яготинський р-н Київської обл.) протоієрея В’ячеслава Ушакова  правом носіння митри .

Після богослужіння Блаженніший Владика подякував віруючим за спільну молитву та побажав усім Божого благословення.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"