Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
02/03/2013
Предстоятель УПЦ освятив хрест та дзвони для дзвіниці Свято-Ольгінського храму столиці
2 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Ольгінський храм (вул. Архітектора Вербицького, 3Г) у Дарницькому районі столиці, де освятив накупольний хрест та дзвони для храмової дзвіниці.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії митрополит Бориспільський Антоній, секретар Предстотеля УПЦ архієпископ Переслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, настоятель Свято-Ольгінського храму протоієрей Всеволод Рибчинський, духовенство храму.

По завершенні освячення Архіпастир привітав духовенство та прихожан із подією у житті парафії, а також побажав допомоги та благодаті Святого Духа у справі спасіння. Пригадуючи історію будівництва храму, Митрополит Володимир подякував настоятелю протоієрею Всеволоду за труди на ниві церковній.

Також Блаженніший Владика вручив благодійникам церковні нагороди.

***

Свято-Ольгинська парафія існує з 1994 р. Перші служби проводилися на вулиці перед житлово-експлуатаційною конторою, де було орендовано актовий зал під богослужіння. У 1997 р. почалося будівництво церкви св. благовірного князя Всеволода-Гавриіла, який 10 грудня 1998 р. Освятив Митрополит Київський і всієї України Володимир.  30 червня 2010 року Блаженніший Митрополит Володимир освятив накупольні хрести для головного храму парафії  в ім’я святої рівноапостольної княгині Ольги, а 24 лютого 2011 року - його престол.  Нині триває будівництво дзвіниці.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"