Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
17/03/2013
Предстоятель УПЦ очолив хіротонію архімандрита Миколая (Почтового) на єпископа Васильківського, вікарія Київської єпархії
17 березня, у Прощену неділю, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополити - Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії), Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник Лаври), архієпископи - Яготинський Серафим, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ),  єпископи - Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, духовенство Київської єпархії та насельники Лаври у священному сані.

За Літургією собор архієреїв висвятив у єпископа Васильківського, вікарія Київської єпархії настоятеля храму великомученика Димитрія Солунського у Жулянах архімандрита Миколая (Почтового) (відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 15 березня 2013 р., журнал № 35).

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Антоній висвятив у диякона вихованця 4 класу Київської духовної семінарії Вадима Семененко.

За відправою Первосвятитель звернувся до пастви зі словами настанови напередодні Великого посту та побажав у молитві, мирі та любові один до одного провести спасительні дні Чотиридесятниці.

 «Я прикликаю на вас благословення Господнє, яке дає людині нову силу і нову благодать. Разом із тим бажаю перейнятися почуттям відповідальності та любові до Бога і один до одного. Любов нехай панує серед вас», - сказав Архіпастир.

Наприкінці Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа Миколая зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"