Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
01/05/2013
Блаженніший Митрополит Володимир звершив останню в цьому році Літургію Передосвячених Дарів та нагородив духовенство Київської єпархії
1 травня, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив останню в цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії митрополит Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Макарівський Іларій, Бородянський Варсонофій, духовенство Київської єпархії.

За богослужінням Блаженніший Митрополит Володимир до дня Світлої Пасхи відзначив священицькими нагородами кліриків Київської єпархії.

Нагороджуючи священнослужителів, Архіпастир зазначив:

 «Сьогодні вам підносяться чергові церковні нагороди. Цим самим ми підкреслюємо нашу подяку та вдячність за ваше велике служіння, а також відповідальність за те, що ми робимо і як вчимо народ. Нехай ці нагороди будуть для вас благословенням Божим у ваших подальших трудах.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"