Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
03/05/2013
Предстоятель Української Православної Церкви звершив Вечірню з чином виносу Плащаниці
3 травня, у Велику П’ятницю, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Велику Вечірню з чином виносу Плащаниці в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також духовенство обителі у священному сані.

Під час богослужіння було перенесено Плащаницю, яка до цього знаходилась на престолі, з вівтаря на середину храму для поклоніння вірян. Після цього був прочитаний канон, присвячений розп'яттю і смерті Спасителя, за чим Архипастир, духовенство та віруючі молитовно вклонились і приклались до святої Плащаниці, ніби до Тіла Самого Христа після розп'яття.

 «Сьогодні ми стикаємося зі смертю Господа нашого Іісуса Христа, що є дивним і для нас не зовсім зрозумілим. Але такою є любов Божа до роду людського і такими є наслідки подій, які ми згадуємо на Страстному тижні, і, які пов’язані з останніми днями Господа Погребенного і Воскреслого з мертвих. Приступимо до Нього із чистим та сокрушенним серцем і попросимо, щоби Господь, страдавший за нас, допоміг нам в ці страсні дні співстраждати Йому на Голгофі, співстраждати Йому у Гробі та дякувати Йому за ту любов, котра все змінює на краще», - зауважив Архіпастир у своїй проповіді біля Плащаниці.

У Страстну П’ятницю православні віруючі згадують страждання і Хрестну смерть Спасителя Іісуса Христа. Саме в цей день Страсної седмиці піст стає особливо суворим.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"