Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
05/05/2013
У Пасхальну ніч тисячі віруючих молились разом з Предстоятелем Української Православної Церкви у Києво-Печерській Лаврі
У Великодню ніч з 4 на 5 травня Предстоятель Української Православної Церкви очолив Пасхальну заутреню та Божественну літургію на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи - Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також лаврське духовенство.

Разом з Первосвятителем у Лаврі молились тисячі віруючих. Богослужіння відвідали - Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени Уряду, народні депутати та інші високопосадовці.

Однією з особливостей Пасхального богослужіння є читання Євангельського зачала кількома мовами. Зокрема, за Літургією Святе Письмо було прочитано 11-ма мовами - грецькою, латинською, єврейською, українською, румунською, англійською, сербською, польською, чеською, іспанською та церковно-слов’янською.

Наприкінці Божественної літургії Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення артоса.

Насамкінець Архіпастир поздоровив віруючих із святом Пасхи:

«Вітаю вас з Воскресінням з мертвих Христа Спасителя та бажаю, щоби радість, яку завжди пробуджує Воскресіння, заохочувала би ще більше любити Бога та ближнього. Нехай благословення Христа Життєдавця перебуває з вами, вашими дітьми та з оточуючими вас», - сказав, зокрема, Митрополит Володимир.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"