Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
11/06/2013
Предстоятель УПЦ та голова КМДА оглянули будмайданчик Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ
10 червня   Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав будівельний майданчик Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ. Його супроводжували намісник Святої Успенської  Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Макарівський Іларій. 

З ходом будівельних робіт ознайомився голова Київської державної адміністрації Олександр Попов з супроводжуючими його офіційними особами.

На будмайданчику гостей зустріли керівник будівництва єпископ Бородянський Варсонофій та секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук.

У ході оглядин виконаних робіт, особлива увага була приділена завершенню будівництва нижнього храму на честь святих апостола Андрія Первозванного і рівноапостольного великого князя Володимира, - просвітителів Святої Русі.

Також Блаженніший Митрополит Володимир зробив значну фінансову пожертву власних коштів на облаштування та підготовку нового (нижнього) Свято-Андріє-Володимирського храму Свято-Воскресенського Кафедрального собору.

Нагадаємо, що нижній храм комплексу Собору приурочений 1025-й річниці Хрещення Русі. Планується, що першу Літургію у нижньому храмі Блаженніший Митрополит Володимир звершить в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі, 24 липня,  у день пам'яті рівноапостольної великої княгині Ольги. Богослужіння Архіпастир звершить соборно з духовенством столиці, в присутності меценатів і благодійників.

sobor.in.ua
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"