Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
15/06/2013
У день чергового випуску у Київських духовних школах Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці
15 червня, у день вшанування Києво-Братської ікони Божої Матері, на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці Святої Успенської Києво-Печерської Лаври з нагоди чергово випуску Київських духовних шкіл Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній, намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент,  канцлер Свято-Володимирської православної богословської семінарії (Нью-Йорк) протоієрей Чед Хетфілд, викладачі та випускники академії та семінарії у священному сані.

За богослужінням молилися студенти і випускники Київських духовних шкіл, їхні родичі та близькі.

На Малому вході Митрополит Володимир нагородив правом носіння наперсного хреста викладача семінарії ієромонаха Пімена (Воята). Також богослужбових нагород були удостоєні випускники у священному сані: академії – правом носіння наперсного хреста, а семінарії - правом носіння камилавки.

За відправою Його Блажентсво висвятив у священника студента III курсу академії ієродиякона Веніаміна (Мазурчака), а в диякона - вихованця 2-го класу семінарії ченця Симеона (Трищука).

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"