Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
15/06/2013
Предстоятель УПЦ взяв участь в урочистому акті з нагоди чергового випуску Київських духовних шкіл.
Після Божественної літургії на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці у конференц-залі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася урочиста академія, присвячена XVIІІ-му випуску Київської Духовної Академії і XХІІ-му Семінарії.

Святкування очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. В урочистій церемонії взяли участь ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський Антоній, намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ, проректор з навчальної роботи КДАіС єпископ Ірпінський Климент, адміністрація, викладачі, співробітники, студенти та випускники академії та семінарії, гості.

Відкрив зібрання ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський Антоній.

Далі проректор з навчальної роботи єпископ Ірпінський Климента зробив доповідь, у якій навів статистичні дані за підсумками минулого навчального року.

Вітаючи випускників, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир побажав  завжди розмірковувати про милосердя Боже.

"Що може турбувати сьогодні молоду людину, котра себе посвятила, Богові, Церкві, служінню Церкві, вивченню Божественного Откровення, а через це  – пізнавати Бога. На вустах і в серці випускника повинні бути дві Божественні ідеї, дві речі, які повинні заповнювати серце і душу - роздум про милосердя Боже і праця, який облагороджує і вчителя і учня. Нехай милосердя Боже і вдячність до віруючих людей, братії цієї святої обителі будуть фундаментом, на якому ви будете далі творити і терпіння, і чистоту, і солодкість життя духовного. Я бажаю адміністрації духовних шкіл, випускникам, щоб Господь завжди чув нас і допомагав нам, посилаючи своє небесне благословення і постійну допомогу. Нехай Господь завжди буде з вами Своєю милістю. Вітаю вас і прикликаю на вас Боже благословення", - сказав, зокрема, Архіпастир.

Владика-ректор подякував Первосвятителю за слово настанови та постійну батьківські любов та турботу про духовні школи, зазначивши:

«У кожної школи є свій характер, своя особливість. З повною відповідальністю можна сказати, що Київські духовні школи мають Ваш характер, принаймні ми до цього прагнемо. І ті гості, що до нас приїздять, зазвичай говорять про ту теплоту Вашого серця і про наше наслідування Вашої теплоти, вони говорять про Ваш високий богословський рівень, до якого і ми прагнемо в міру наших сил, вони говорять про Ваші мудрість, стійкість, смирення і ми також, Ваше Блаженство, усіма своїми силами намагаємося Вас наслідувати».

Після вітального слова Блаженніший Митрополит Володимир вручив викладачам Київських духовних шкіл за старанне несення послуху і в зв'язку з особистими ювілеями нагороди: протоієрею Олегу Кожушному – орден святителя Петра Могили, протоієрею Володимиру Коцабі – орден святого благовірного Ярослава Мудрого, Людмилі Дуніній та Ірині Костюк – ордени святої великомучениці Варвари І-ступеню.

Далі відбулося вручення дипломів випускникам академії та семінарії. У 2012—2013 навчальному році 9 студентів закінчили духовною школу зі ступенем кандидата богослов'я.

Після з подячними промовами на адресу ректора Київських духовних шкіл та професорсько-викладацької корпорації виступили представники випускників та їх батьки.

Після завершення святкового Акту, Блаженніший Владика оглянув адміністративний корпус Академії.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"