Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
06/07/2013
Предстоятель УПЦ освятив храм преподобного Серафима Саровського у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі столиці (Китаєва Пустинь)
6 липня  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Троїцький чоловічий монастир столиці (Китаєва Пуситинь), де очолив святкову Всеношну.

Після богослужіння Архіпастир звершив освячення відродженого монастирського храму в ім’я преподобного Серафима Саровського.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії митрополит Бориспільський Антоній, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, намісник монастиря архімандрит Прохор (Костюченко) та братія монастиря у священному сані.

Після освячення храму Блаженніший Владика поздоровив отця-намісника, братію та прихожан з визначною подією у житті монастиря та побажав, щоби за молитвами преподобного Серафима Саровського, Милостивий Господь завжди переповнював людські душі благодаттю Святого Духа, аби славити Бога, допомагати один одному та радіти Божественному покрову та захисту.

Наостанок Первосвятитель вручив благодійникам, котрі доклали зусиль задля відродження храму, церковні ордени.

Довідково. Історія монастиря пов'язана з ім'ям великого угодника Божого - прп. Серафима Саровського. Саме до прп. Досифеї Китаївської, яка подвизалася в печерному затворі, юний Прохор (майбутній старець) приходив за благословенням і тут отримав настанову йти в Саровську пустинь. Тому, після прославлення прп. Серафима, Китаївські ченці стали одними з перших, хто воздвиг храм в ім'я святого (1904 р.). Значні кошти на будівництво були пожертвувані митрополитом Київським Флавіаном (Городецьким). Будівля храму була спроектована в стандартному для того часу стилі, мало прямокутну форму і з східного боку закінчувалося тригранною апсидою. У радянський час з церкви зробили клуб. У 1990 р. на свято Святої Трійці в цьому храмі пройшло перше після довгих років запустіння богослужіння.

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"