Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/07/2013
Предстоятель УПЦ молитовно відзначив 47-у річницю своєї архієрейської хіротонії
9 липня, у день святкування Тихвінської ікони Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 47-річчя своєї архієрейської хіротонії.

Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили ієрархи Української Православної Церкви та духовенство Київської єпархії.

Під час малого входу Блаженніший Митрополит Володимир на увагу до церковних заслуг та з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Русі возвів єпископа Сумського і Охтирського Євлогія у сан архієпископа. Також Архіпастир удостоїв настоятеля Свято-Георгіївського храму с. Селище Баришівського р-ну Київської обл. протоієрея Михаїла Макеєва правом носіння другого хреста з прикрасами.

За богослужінням Предстоятель висвятив у ієромонаха співробітника Київської Митрополії ієродиякона Антонія (Сергієвського).

Наприкінці богослужіння керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній від імені єпископату, духовенства та віруючих поздоровив Його Блаженство з черговою річницею архієрейської хіротонії.

Насамкінець, Блаженніший Владика привітав духовенство та мирян зі святом Тихвінської ікони Божої Матері.

ДОВІДКА. 23 червня 1966 р. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій I та Священний Синод Руської Православної Церкви визначили архімандритові Володимиру (Сабодану) бути єпископом Звенигородським, вікарієм Московської єпархії, з дорученням виконувати обов’язки представника Руської Православної Церкви у Всесвітній Раді Церков.

 9 липня 1966 р., у день святкування Тихвінської ікони Божої Матері, в Успенському соборі Троїце-Сергієвої Лаври митрополит Крутицький і Коломенський Пимен (Ізвєков), згодом Патріарх Московський і всієї Русі, очолив архієрейську хіротонію архімандрита Володимира (Сабодана).
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"