Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
07/10/2013
Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення престолу в жіночому монастирі на честь Афонської ікони Божої Матері
7 жовтня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Cтавропігійний жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочище Кип’яче, поблизу селища Чоповичи, Малинського району, Житомирської області, де очолив Божественну літургію.

Перед початком богослужіння Священноархімандрит обителі здійснив чин освячення престолу головного храму монастиря на честь усіх преподобних і богоносних отців, на Святій Горі Афон просіявших.

Блаженнішому Владиці співслужили: єпископ Ірпінський Климент та єпископ Бородянський Варсонофій.

Після Богослужіння Первосвятитель звернувся до пастви з архіпастирським словом, у якому наголосив на важливості молитви до Пресвятої Богородиці та усіх преподобних і богоносних отців і закликав славити добрими справами, а також, нагородив Пехова Володимира, за благодійне сприяння монастирю, орденом святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого, а деяких насельниць – благословенними грамотами.

Наостанок настоятелька обителі ігуменя Єкатерина (Смичок) подякувала Архіпастирю за візит та подарувала ікону Афонської Божої Матері.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"