Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
26/01/2014
Українська Православна Церква ініціювала Всеукраїнську дитячу молитву про мир в Україні
26 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами УПЦ Бориспільський і Броварський Антоній в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври відслужив молебень про мир в Україні.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук та секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук.

Під час богослужіння митрополит Антоній зазначив, що в усіх храмах Української Православної Церкви лунатиме дитяча молитва про мир в Україні.

«Діти проти кровопролиття. Вони не хочуть втратити своїх братів, сестер, батьків. Українська Православна Церква виступила з ініціативою провести дитячі молебні по всій Україні. Сьогодні дні особливих випробувань, і сьогоднішня молитва особлива. Через чисті душі наших дітей ми будемо взивати до Всемилостивого Господа, щоб Він дарував нашій батьківщині мир, відвернув від ненависті та братовбивства», – сказав зокрема митрополит Антоній.

«Господь казав Своїм учням: “Пустіть дітей приходити до Мене і не бороніть їм, бо таких є Царство Боже” (Мк.10,14). Сподіваємося, що дитяча чиста і полум`яна молитва не дасть дорослим зробити невиправну помилку», – додав Високопреосвященніший владика.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"