Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
14/02/2014
Представники Української Православної Церкви взяли участь у вшануванні пам’яті воїнів, загиблих в Афганістані
14 лютого, напередодні  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, загиблим в Афганістані.

У церемонії  взяли участь: Президент України Віктор Янукович, в.о. Прем’єр-міністра України Сергій Арбузов, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, Глава адміністрації Президента України Андрій Клюєв, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, члени Уряду, народні депутати, а також учасники бойових дій в Афганістані.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви  Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, участь у заході взяв керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

13 лютого в Національному палаці мистецтв «Україна» пройшли заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

На запрошення Української Спілки ветеранів Афганістану, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, участь в урочистостях взяли: голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай та столичне духовенство.

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"