Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/06/2014
В храмі великомучениці Варвари звершено спільне архієрейське богослужіння
9 червня, в день Святого Духа, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія в храмі на честь великомучениці Варвари Першого шевченківського благочиння (на території Київської обласної лікарні № 1) було звершено соборну архієрейську літургію.

Богослужіння очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел - почесний настоятель храму, якому співслужили керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій та єпископ Бородянський Варсонофій.

Архієреям співслужили благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, настоятель храму протоієрей Василій Озимчук та духовенство столиці.

На Малому вході з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія митрополит Павел нагородив клірика храму диякона Володимира Формазюка подвійним орарем.

Після закінчення богослужіння владика Павел привітав присутніх зі святом, висловивши подяку настоятелеві храму протоієрею Василію за можливість в це свято звершити спільну молитву.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"