Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
23/08/2014
Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив відспівування сотника Олега Міхнюка
23 серпня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у Свято-Воскресенському храмі  м. Києва звершив відспівування заступника голови Українського Союзу ветеранів Афганистану, сотника  афганської  сотні  батальйону «Айдар» Олега Міхнюка, який загинув 20 серпня в селищі Новосвітлівка Луганської області.

Олег Міхнюк був одним з тих людей, які у 1991 році зареєстрували релігійну громаду Свято-Воскресенського (Афганського) храму. Він був постійним та активним парафіянином, який у лютому 2014 року  разом з іншими православними лідерами Майдану запобігав провокаціям довкола Києво-Печерської Лаври.

Перед початком богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви звернувся з пастирським словом до родичів та побратимів  загиблого:

«Олег відправив своїх товаришів, бажаючи їм залишити життя, а сам лишився тому місці, де його чекала смерть. Він поклав  душу за своїх друзів. На таке служіння здібні небагато людей і за таке служіння Бог дає людині високу нагороду. Ми молимося, щоби Господь упокоїв його душу і оселив там, де немає хвороби і печалі, але є вічне життя. І щоб Господь нам дав розум, щоби ми вміли  мудро жити, щоби ми керувалися у житті принципами любові, щоби ми були готові,  якщо не віддати своє життя, то хоча б чимось пожертвувати заради блага ближнього».

Сайт УПЦ
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"