Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/11/2014
В Київських духовних школах відзначили день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собор святих Київської духовної академії
8 листопада, напередодні дня пам’яті прп. Нестора Літописця і Собору святих Київської духовної академії,  викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії зібралися в академічному храмі, щоб помолитися за спочилих наставників та вихованців духовної школи.

Заупокійну літію звершив перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик у співслужінні студентів академії у священному сані.

На  богослужінні молилися: керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл.

Цього ж дня, в Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври було звершено традиційний святковий молебень перед мощами преподобного Нестора.

Богослужіння очолив ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященству співслужили викладачі духовної школи в священному сані.

Після закінчення молебню владика-ректор привітав викладачів та студентів Київських духовних шкіл зі святом.

Ввечері, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкову Всеношну.

Його Високопреосвященству співслужили голова Учбового комітету при Священному Синоді РПЦ, ректор Московської духовної академії і семінарії архієпископ Верейський Євгеній, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, а також численні гості – представники духовних навчальних закладів України, Росії, Білорусії, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

9 листопада, в день святкування пам’яті прп. Нестора Літописця, небесного покровителя Київських духовних шкіл, та Собору святих Київської духовної академії, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії митрополит Полтавський і Миргородський Филип, голова Навчального комітету РПЦ, ректор Московської духовної академії і семінарії архієпископ Верейський Євгеній, архієпископ Білогородський Миколай, єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Миколай, а також численні гості – представники духовних навчальних закладів, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням архієпископ Євгеній висвятив у священика студента I курсу Академії диякона Ярослава Стрільця. Митрополит Антоній висвятив у диякона студента III курсу Академії Василя Поповича.

Після відправи перед іконою Собору святих Київської духовної академії було звершено чин славлення.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"