Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
01/12/2014
Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Свято-Введенському монастирі
1 грудня, у день пам’яті святого мученика Платона, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Введенському чоловічому монастирі.

Його Блаженству співслужили Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Білогородський Миколай; єпископи: Макарівський Іларій, Угольський Антоній, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Южненський Діодор, Арцизький Віктор, а також духовенство обителі.

На Малому вході Блаженніший Владика нагородив благочинного монастиря, архімандрита Еразма, та архімандрита Вассіана правом носіння другого хреста.

Після закінчення богослужіння Митрополит Онуфрій привітав намісника монастиря єпископа Даміана з 55-річчям та нагородив його орденом святого князя Київського Ярослава Мудрого.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"