Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
28/12/2014
У Києво-Печерській Лаврі рукоположено нового єпископа Івано-Франківського і Коломийського Тихона
28 грудня, у 29-у Неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святих праотець, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі святих преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Під час Літургії Предстоятель Української Православної Церкви очолив хіротонію архімандрита Тихона (Чижевського) у єпископа Івано-Франківського і Коломийського.

Його Блаженству співслужили митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Васильківський Миколай та єпископ Хотинський Євсевій.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

Нововисвячений єпископ Тихон здійснив ієродияконську хіротонію над монахом Гавриїлом (Кайрасовим), насельником Десятинного Різдва Божої Матері чоловічого монастиря міста Києва.

По закінченню богослужіння Блаженніший владика вручив єпископу Івано-Франківському і Коломийському архієрейський жезл. За традицією, новообраний ієрарх благословив віруючих першим архіпастирським благословенням.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"