Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
День Святої Трійці. П’ятидесятниця.
07/06/2009

День П’ятидесятниці, зішестя Святого Духа, іменується Днем Святої Трійці, оскільки цього дня розкрилася світові дія всієї Святої Трійці — Її Трьох Іпостасей, і люди навчилися поклонятися і прославляти Три Особи єдиного Божества.

Вознесіння Господнє.
28/05/2009

Після Воскресіння Господь наш Іісус Христос сорок днів перебував на землі. Він мав зійти на небеса відразу, але Він залишився на землі, щоб переконати всіх в істинності Свого Воскресіння. Святим апостолам Він “... являв Себе живим з багатьма вірними доказами, протягом сорока днів являючись їм і говорячи про Царство Боже” (Діян. 1, 3).  Христос возноситься на небо з гори Єлеонської (див.: Діян. 1, 11–12), де так часто проводив ночі в молитві, де зрадив Його Іуда, звідки починався Його голгофський шлях.

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ПАСХА.
19/04/2009

У цих словах міститься сенс нашої віри, ними ми свідчимо про те, у що віримо. Вони є фундаментом, на якому будується життя християнина, Новозавітної Церкви і всього світу. Воскресіння Христове, Пасха Господня — це Свято свят і Торжество із торжеств. Свята Церква в духовній радості й торжестві вигукує: “Сей день, егоже сотвори Господь, возрадуемся и возвесилимся в онь”.

Вхід Господній до Єрусалима.
12/04/2009

Сьогоднішнє свято — свято Божественного торжества. Цього дня “все місто було схвильоване” (Мф. 21, 10), народ поспішав назустріч Христу, Який прямував до Єрусалима. Люди встеляли дорогу своєю одежею, зрізали віття з дерев і встеляли дорогу, й радісно вигукували: “Осанна Синові Давидовому! благословен Грядущий в ім’я Господнє! осанна у вишніх!” (Мф. 21, 9).

Пам’ять Преподобного Сергія Радонезького
08/10/2008

Преподобний Сергій Радонезький, до чернечого постригу — Варфоломій, є воістину одним із найвидатніших подвижників благочестя, яких Православна Церква сьогодні знає та молитовно вшановує. Шість століть тому він ніс свій земний подвиг, якому ми не перестаємо дивуватися й нині.

Проповідь у день Усікновення глави Пророка та Предтечі Господнього Іоанна
18/09/2008

Щороку на початку осені ми сумуємо з приводу мученицької кончини Іоанна Предтечі - усікновення його чесної глави. Про Святого Пророка Іоанна віщував пророк Ісайя, що він прийде приготувати дорогу грядущому Господу. За свідченням святого євангеліста Луки, народження Пророка й Хрестителя Іоанна було сприйнято всіма близькими людьми з радістю і надією на спасіння.

Шанування святих ікон
27/03/2008

Починаючи з IX століття, перша неділя Великого посту в Православній Церкві називається Неділею Торжества Православ'я. Сьомий Вселенський собор, який відбувся тоді, раз і назавжди ствердив вчення про шанування святих ікон і молитовне поклоніння їм.

Про Страшний суд
27/03/2008

На основі Божественного Одкровення Свята Церква вірить у кінець цього світу і вчить про нього. Про можливість зміни нашої планети говорять і науковці нашого часу.

Священномученик Володимир (Богоявленський)
27/03/2008

Християни усіх часів з особливим благоговінням вшановували пам'ять святих мучеників, які своєю кров'ю засвідчили вірність Богу та Його святій Церкві. Це відбувалося в епохи, коли ненависть до послідовників Христа Спасителя, про яку Він і Сам попереджав своїх учнів, доходила до відкритих гонінь. «А за Ім'я Моє, - говорив Господь, - будуть усі вас ненавидіти» (Мф. 10,22).

<< 1 2
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"