Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
07/04/2010
Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Благовіщення Божої Матері Свята Церква називає початком нашого спасіння. У цей день Діві Марії явився Архангел з благою звісткою: “Радуйся, Благодатна! Господь з Тобою, благословенна Ти між жонами... Ти знайшла благодать у Бога; і ось, зачнеш в утробі і породиш Сина, і наречеш ім’я Йому Іісус... Дух Святий зійде на Тебе, і Сила Всевишнього осінить Тебе; тому і народжуване Святе наречеться Сином Божим” (Лк. 1, 28, 30 — 31, 35).

“Я — раба Господня. Нехай буде Мені за словом твоїм”, — відповіла Пречиста посланцеві небес Архангелу Гавриїлу (Лк. 1, 38). Відповіла від імені всього людства і заради нього. Вона смиренно віддала Себе в руки Божі заради нашого спасіння. Діва Марія — земна людина — стала Божою Матір’ю. Син Божий — єдиний від Святої Трійці — став Сином Чоловічеським, в усьому, крім гріха, нам подібний. Усе це здійснилося дією передвічної любові Божої, яка оновлює і спасає світ.

Порівнюючи два світи: дохристиянський і християнський, можна багато сказати про те, що дало людству пришестя у світ Христа Спасителя. Благодатні дари Благовіщення і Боговтілення світ і нині відчуває у Христовій Церкві, у християнстві. Церква має безліч благодатних дарів вічної правди і миру, всепрощення і любові; любові, яка обіймає ближніх і дальніх, добрих і злих, друзів і ворогів.

День Благовіщення сповнений радості. До радості закликає сьогодні Церква: “Благовествуй, земля, радость велию, пойте, небеса, Божию славу!”. Через Пречисту Діву Бог дарував світові невичерпну, нескінченну радість, яка відповідає на всі запити віруючого розуму й серця, осяваючи шлях до вічного життя. Ось чому ми нині величаємо Пречисту Діву Марію, Богом обрану Отроковицю, яка дала плоть Сину Божому і зробила нас дітьми Божими.

Попросимо, щоб Вона піднесла нині нашу молитву до Престолу Бога Сина Свого, Який заради нас втілився, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день за Писанням. Божа Матір хоче одного, — щоб не даремні були для нас страждання Христа, Її Сина, щоб подвиг спокути і смерть Христова були для нас спасенними. Докладемо всіх зусиль до цього і щиро скажемо: “Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою, а через Тебе — і з нами!” Амінь.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"