Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія
07/01/2015

Боголюбиві архіпастирі й пастирі, всечесні іноки та інокині, дорогі брати й сестри та всі вірні нашої Української Православної Церкви! Щиросердно вітаю всіх Вас з великим святом РіздваГоспода Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа.

У ці святі дні ми з любов’ю і благоговінням згадуємо Віфлеємську печеру і народження в ній Сина Божого, Який став через це Сином Людським.

Киевляне прощались со старейшим священником столицы...
17/05/2013

17 мая в Свято-Ильинском храме состоялось отпевание иеромонаха Романа Косовского, почившего на 91-м году жизни.

Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Володимира архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Української Православної Церкви (2013 р.)
05/05/2013

«Ось настало у нас жадане і спасенне свято — день Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа! Сьогодні скинуто владу диявола, сьогодні зруйновано узи смерті, знищено перемогу пекла». (Святитель Іоанн Златоуст)

Пасхальне вітання Предстоятеля Української Православної Церкви
04/05/2013

«Замполит от Бога». Настоящему полковнику В.С.Кулакевичу посвящается...
16/01/2013

Позвонил хороший товарищ из Синодального военного отдела Украинской Православной Церкви, со словами: «...Степанович умер!». Вначале была пауза, потом как-то все вокруг остановилось, внутри — тоже. Остановилось, но «не оборвалось». Нет надрыва, всплеска горя; слезы накатывались, но терпимо.., а еще вот это слово «умер» — обычное, русское, но нет желания произносить его, сегодня, и об этом человеке...

Різдвяне послання Предстоятеля УПЦ 2013 р.
07/01/2013

«Велика благочестя тайна: Бог явився у плоті» 1 Тим. 3: 16

Доклад Секретаря Киевской Митрополии во время работы Ассамблеи Международного правозащитного движения «Мир без нацизма»
11/10/2012

Национализм, ничего общего не имеющий с подлинно христианским отношением к своему народу, есть настоящая ересь.
Протопресвитер Александр Шмеман
 
В последнее время вопросы национальной идеологии, этнические проблемы и спекуляции на тему патриотизма занимают все более заметное место в культурном и политическом пространстве Украины.

Звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до організаторів, учасників та гостей Генеральної Асамблеї Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму»
11/10/2012

Маю велику приємність привітати усіх Вас із відкриттям Міжнародного форуму, який зібрав видатних правозахисників, громадських діячів, науковців та людей доброї волі.

Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви. 2012 рік.
15/04/2012

«Нині спасіння світові — світові видимому і невидимому! Христос повстав із мертвих, —  повставайте з Ним і ви, Христос у славі Своїй, — намагайтесь і ви. Христос із гробу, — звільняйтеся від уз гріха!» (Св. Григорій Богослов, 45-те слово на Пасху)

Коментар Керуючого справами Української Православної Церкви архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана з приводу публікацій в ЗМІ щодо можливої зміни канонічного статусу УПЦ
05/03/2012

4 грудня 2012 року в засобах масової інформації було оприлюднене звернення очільника «Української Православної Церкви Київського Патріархату» Філарета Денисенка до архієреїв, духовенства та вірних Української Православної Церкви. В своєму зверненні автор висловлює побоювання, що сьогодні існує загроза втрати Українською Православною Церквою своєї незалежності та самостійності в управлінні.

1 2 3 4 5 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"