Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
11/10/2012
Звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до організаторів, учасників та гостей Генеральної Асамблеї Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму»
Високошановне наукове та громадське товариство,
пані та панове, дорогі друзі з усіх континентів земної кулі!

Маю велику приємність привітати усіх Вас із відкриттям Міжнародного форуму, який зібрав видатних правозахисників, громадських діячів, науковців та людей доброї волі.

У сучасних умовах глобалізації світу, на шляху до максимальної гуманізації життя Православна Церква покликана Самим Творцем бути не лише лідером гармонізації, стабілізації, а й керівником трансформацій суспільних відносин на фундаменті Закону Божого,  дбаючи про максимальне зменшення тиску політики, ідеології радикального націоналізму, правого радикалізму та інших людиноненависницьких учень та доктрин.

Українська Православна Церква, наслідуючи пророчу місію свідчення про Істину, Правду Божу в житті сучасного суспільства та міжнародної спільноти, гнівно засуджує прояви радикального націоналізму, ксенофобії, національної винятковості, міжетнічну ворожнечу та будь-яку політичну ідеологію, яка базується на антисемітських і расистських позиціях.

Гріховний та хибний поділ націй на кращі й гірші, який використовують деякі політики та громадські діячі, приниження будь-якої етнічної, соціальної чи політичної частини сучасного суспільства суперечить православному світосприйняттю. Тому сьогодні, як ніколи, зростає гостра необхідність усвідомити, що людина є образом та подобою Божою і має власне право на культурну, політичну та ідеологічну самоідентифікацію у межах Богоданої свободи та покликання від Творця.

Генеральна Асамблея Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму», яка зібрала широке коло правозахисників, громадських діячів, інтелектуалів сучасності, є яскравим прикладом того, що консолідація зусиль навколо загальнолюдських цінностей, прав і свобод людини, плюралізму думок, свободи слова свідчить про невмирущу волю людства до справжнього гідного життя та пізнання Істини.

Бажаю учасникам поважного Міжнародного, наукового і громадського форуму творчого натхнення, плідної роботи, подальшої конструктивної співпраці та прикликаю на Вас Боже благословення.


+ ВОЛОДИМИР
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"