Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Блаженніший Митрополит Володимир і Блаженніший Патріарх Феофіл відправили молебень у Трапезному храмі Лаври
28/03/2011

28 березня, під час перебування  у столиці України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

У Хрестопоклонну неділю Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Лаври
27/03/2011

27 березня, у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

У день Торжества Православ’я Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
13/03/2011

13 березня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Четверту частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Свято-Троїцькій Китаївській Пустині
10/03/2011

У четвер, 10 березня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив читання заключної четвертої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського у соборному храмі Свято-Троїцького монастиря міста Києва (Китаївська Пустинь).

Третю частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Флорівському Свято-Вознесенському жіночому монастирі міста Києва
09/03/2011

9  березня, в третій день першого тижня Великого Посту, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир продовжив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Другу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Блаженніший Митрополит Володимир прочитав у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці
08/03/2011

8 березня, у другий день першого тижня Великого посту, Блаженніший Митрополит Володимир звершив повечір’я з читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці.

Першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
07/03/2011

У понеділок, 7 березня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир за Великим повечір’ям у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври звершив читання першої частини Покаянного канону преподобного Андрія, єпископа Критського.

У Прощенну неділю Блаженніший Митрополит Володимир попросив пробачення у духовенства та віруючих та благословив усіх на початок Великого Посту
06/03/2011

6 березня, у Прощену неділю, у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства обителі звершив Вечірню з чином прощення, а також благословив віруючих на початок Великого посту.

У Неділю сиропусну Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
06/03/2011

6 березня, в Неділю сиропусну, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив приділ соборного храму Свято-Пантелеімонівського монастиря міста
04/03/2011

4 березня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Пантелеімонівський монастир у Феофанії.

<< 18 19 20 21 22 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"