Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Блаженніший Митрополит Володимир освятив Свято-Ольгинський храм столиці
24/02/2011

24 лютого Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив освячення Свято-Ольгинського храму в місті Києві (вул. Вербицького, 3-г).

У Свято-Пантелеімонівському монастирі відбулося прославлення у лику святих засновника обителі ігумена Воніфатія (Виноградського)
20/02/2011

У неділю, 20 лютого,  Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії ігумена Воніфатія (Виноградського) (+27. 12. 1871 р. ст.ст.), які відбулися у Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва (Феофанія).

У день свята Стрітення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
15/02/2011

15 лютого, у день свята Стрітення Господнього, Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженніший Митрополит Володимир передав Спасо-Преображенській громаді столиці ікону і часточку мощей святителя Луки Кримського
13/02/2011

13 лютого, у день собору мучеників і сповідників у землі Русі в ХХ ст. за Христа постраждалих,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі.

Відбулася архієрейська хіротонія клірика Полтавської єпархії архімандрита Філарета (Звєрєва)
12/02/2011

12 лютого 2011 року, в свято Собору Вселенських вчителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоуста, в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію.

У день мученицької кончини митрополита Володимира (Богоявленського) Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
07/02/2011

7 лютого, у день мученицької кончини Митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського), Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької
06/02/2011

6 лютого 2011 року, у день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври Блаженніший Володимир Митрополит Київський і всієї України звершив Божественну літургію.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив води Дніпра на Оболонській набережній
19/01/2011

19 січня, у день Хрещення Господнього, на столичній  Оболонській набережній, біля підніжжя Свято-Покровського храму (вулиця Прирічна, 5-а), Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, освятив води Дніпра.

У день свята Богоявлення Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
19/01/2011

19 січня, у день свята Богоявлення та Хрещення Господнього, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божественну літургію.

Блаженніший Митрополит Володимир відправив Хрещенську Всенощну
18/01/2011

18 січня, в Хрещенський Свят-вечір, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Всенощну у трапезному храмі в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

<< 19 20 21 22 23 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"