Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Святійший Патріарх Кирил звершив освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору Одеси і очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі
21/07/2010

21 липня 2010 року, в свято явлення ікони Пресвятої Богородиці в граді Казані, Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило звершив чин великого освячення відтвореного Спасо-Преображенського кафедрального собору Одеси і очолив звершення в новоосвяченому храмі Божественної літургії.

Перебуваючи у Бердянській єпархії, Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення Свято-Троїцького храму міста
03/07/2010

3 липня Предстоятель Української Православної Церкви звершив освячення та Божественну літургію у храмі на честь Святої Трійці, розташованого в самому центрі м. Бердянська.

Предстоятель УПЦ освятив хрести для Свято-Ольгінського храму міста Києва
30/06/2010

30 червня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, відвідав Свято-Ольгінську парафію, що у Дарницькому районі столиці, де освятив п’ять хрестів для куполів для храму, що нині зводиться.

Митрополит Володимир освятив місце під храм в ім`я великомученика Георгія Побідоносця на Дарниці
30/06/2010

У середу, 30 червня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, освятив місце під майбутній храм на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, що зводитиметься у Дарницькому районі столиці.

У місті Києві освячено місце під будівництво храму в ім’я преподобного Нестора Літописця
25/05/2010

25 травня Митрополит Володимир відвідав Київський університет права НАН України, на території якого звершив освячення наріжного каменю та місця під будівництво університетського храму в ім’я преподобного Нестора Літописця.

Митрополит Володимир освятив храм на подвор’ї Свято-Вознесенського Флорівського монастиря
23/01/2010

У суботу, 23 січня, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав подвор’є Свято-Вознесенського Флорівського жіночого монастиря столиці, яке розташоване у селі Гоголів Бориспільського району Київської області, де звершив освячення храму в ім’я преподобної Єлени Флорівської.

Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Китаївській пустині
27/12/2009

У неділю, 27 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Свято-Троїцький чоловічий монастир столиці, де у головному храмі освятив престол та звершив Божественну Літургію.

Предстоятель УПЦ освятив відреставровану каплицю на території Ближніх Печер Києво-Печерської Лаври
22/12/2009

22 грудня, в день свята Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Аннозачатівському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь свв. апостолів Петра і Павла.
16/12/2009

16 грудня Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм в ім’я святих апостолів Петра і Павла при Національному Університеті Внутрішніх Справ (вул. Колекторна, 4). Предстоятелю УПЦ співслужили Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський і клірики храму.

Предстоятель УПЦ освятив храм в на честь святих Жон Мироносиць
16/12/2009

16 грудня Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення храму в ім’я святих Жон Мироносиць (Київ, проспект Григоренка, 3б). Його Блаженству співслужили Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, священнослужителі храму та міста.

<< 4 5 6 7 8 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"