Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
27/09/2010

Римські імператори-язичники намагалися повністю знищити в людстві пам’ять про священні місця, де постраждав за людей і воскрес Господь наш Іісус Христос. Імператор Адріан (117 - 138) наказав засипати землею Голгофу і Гроб Господній і на штучному пагорбі поставити капище язичницькій богині Венері та статую Юпітера. На це місце збиралися язичники і здійснювали ідольські жертвопринесення.

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії
21/09/2010

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії святкується Церквою, як день всесвітньої радості. В цей світлий день, на межі Старого та Нового Заповітів, народилася Преблагословенна Діва Марія, передвстановлена з початку часів Божественним Промислом послужити таємниці втілення Бога Слова - постати Матір'ю Спасителя світу, Господа нашого Іісуса Христа.

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії
28/08/2010

Успіння - одне з дванадцяти великих церковних свят - святкується 15 серпня по старому стилю, 28 серпня по-новому. Про Успіння Божої Матері не згадується в Біблії, але розповідь про цю подію була збережена в Переданні Церкви і виражається в іконі Свята та церковній службі.

Преображення Господнє
19/08/2010

19 серпня православні християни святкують велике православне свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа. Преображення Господнє відноситься до двунадесятих свят і завжди святкується 19 серпня по новому стилю.

Походження (винесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього
14/08/2010

14 серпня, в перший день Успенського посту, Православна Церква святкує походження (винесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього. З того часу, як Син Божий освятив Хрест Своїми стражданнями, в ньому стала проявлятися незвичайна чудодійна сила. Про її прояв свідчить і історія свята.

Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії
07/04/2010

Свято Благовіщення звершується для нагадування нам явлення Пресвятій Діві Марії Архангела Гавриїла і сповіщення ним таємниці Боговтілення від Неї Іісуса Христа, Спасителя миру.

Торжество Православ'я
21/02/2010

Торжество Православ'я звершується в перший Тиждень (неділю) Великого посту. Святкування встановлено в Греції в IX ст., в пам'ять остаточної перемоги над ворогами Православ'я - іконоборцями.

Стрітення Господа нашого Іісуса Христа
15/02/2010

Свято Стрітення Господнього, яке відзначають 15 лютого (2 го за старим стилем), є одним із великих дванадесятих свят Православної Церкви. Воно належить до числа неперехідних свят, тобто таких, які мають фіксований день святкування. Проте цього року Стрітення припадає на перший день Великого посту, тому святкування його переноситься на один день назад — на 14 (1) лютого і співпадає з Прощеною неділею. Це пов’язано з раннім святкуванням Пасхи, а відповідно і початком Великого посту.

Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа
19/01/2010

Хрещення, або Богоявлення, святкується Православною Церквою 19 січня по новому стилю. Напередодні свята, 18 січня встановлено строгий піст. Богоявленням називається святом тому що при Хрещенні Господа явилася світу Пресвята Трійця. Бог Отець говорив з небес про Сина, Син хрестився від святого Предтечі Господнього, і Дух Святий зійшов на Сина у вигляді голуба.

Обрізання Господнє
14/01/2010

Обрізання для стародавніх іудеїв визначало приналежність до Богообраного народу. Необрізаний не був присвячений Єдиному Богу і Творцю, вважався іновірним, негідним приносити Богу жертву, негідним до Нього звертатися. Старозавітне обрізання було прообразом християнського хрещення.

1 2 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"