Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Митрополит Володимир виступив із доповіддю на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність - перспективи»
18/10/2010

18 жовтня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45) відбулося відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність – перспективи»,  присвячена 150-річчю видання Трудів Київської духовної академії у 1860 р.

Митрополит Володимир відкрив виставку в галереї мистецтв міста Полтави.
10/10/2010

10 жовтня 2010 року під час свого візиту до Полтави Предстоятель УПЦ відкрив в Полтавському художньому музеї виставку «Портрети церковних діячів XVIІ-ХІХ століть із зібрання Національного Києво-Печерського Історико-культурного заповідника».

Митрополит Володимир виступив із доповіддю на Х міжнародних Успенських читаннях
30/09/2010

30 вересня, в роботі ювілейних Х міжнародних Успенських читань взяв участь Предстоятель Української Православної, який виступив із доповіддю на тему «Завдання православного богослів’я в Україні на сучасному етапі».

Святкування Масляної біля Свято-Іллінського храму на Подолі.
13/02/2010

28 лютого, у сквері поблизу Свято-Іллінського храму на Подолі відбулося святкування православної Масляної. Урочистості біля найдревнішої святині Києва очолив Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви.

Предстоятель УПЦ відкрив цьогорічне святкування Масляної
07/02/2010

7 лютого Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав місце будівництва Кафедрального собору Української Православної Церкви на честь Воскресіння Христового, де у Галереї «Соборна» відкрив цьогорічне святкування Масляної.

У Національній опері України відбулася традиційна благодійна Митрополича ялинка для дітей
07/01/2010

7 січня, у день Різдва Христового, у Національній опері України імені Тараса Шевченка під патронатом Блаженнішого Митрополита Володимира відбулася традиційна святкова ялинка «Різдвяний Вертеп - 2010».

Відбувся урочистий Акт з нагоди 20-річчя відродження Київських духовних шкіл
13/12/2009

13 грудня 2009 року, в день пам'яті апостола Андрія Первозванного, в Київській Духовній Академії і Семінарії пройшли урочисті заходи, присвячені святкуванню 20-річчя відродження Київської Духовної семінарії.

Відбувся творчий фестиваль дітей-інвалідів «Повіримо у себе».
26/11/2009

До Всесвітнього дня інвалідів, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбувся фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

У Свято-Володимирському духовно-просвітницькому Центрі відкрилася фотовиставка «Береги Валаамські».
29/10/2009

Авторська виставка православного фотохудожника Дмитра Никіфорука відкрилася в столичному Свято-Володимирському духовно-просвітницькому Центрі.

Митрополит Володимир благословив та відкрив роботу Других Покровських Міжнародних просвітницьких читаннь
22/10/2009

22 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, Предстоятеля УПЦ, в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г. Шевченко розпочали роботу Другі Покровські Міжнародні просвітницькі читання, що цього ріку мають назву «Церква в світі: Служіння любові».

<< 1 2 3 4 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"