Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Блаженніший Митрополит Онуфрій провів загальне зібрання духовенства Київської єпархії
11/12/2014

11 листопада, у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій провів щорічне зібрання духовенства Київської єпархії.

В день пам’яті святого священномученика Климента, єпископа Римського, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у столичному храмі рівноапостольної княгині Ольги
08/12/2014

8 грудня, в день пам’яті святого священномученика Климента, єпископа Римського, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння м. Києва.

В Неделю 26-ю по Пятидесятнице совершена воскресная Божественная литургия в Свято-Ильинском храме
07/12/2014

7 декабря 2014 года, в Неделю 26-ю по Пятидесятнице, в день памяти вмч. Меркурия и вмц. Екатерины, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия.

В праздник Введения во храм Пресвятой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии в Свято-Ильинском храме совершена Божественная литургия
04/12/2014

4 декабря 2014 года, в день праздника Введения во храм Пресвятой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии, в Свято-Ильинском храме совершена Божественная литургия.

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Свято-Введенському монастирі
01/12/2014

1 грудня, у день пам’яті святого мученика Платона, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Введенському чоловічому монастирі.

В Свято-Ильинской церкви совершена Божественная литургия в Неделю 25-ю по Пятидесятнице
30/11/2014

30 ноября 2014 года, в Неделю 25-ю по Пятидесятнице и в день памяти свт. Григория чудотворца, еп. Неокесарийского, протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

У 25-у Неділю після П’ятдесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
30/11/2014

30 листопада, у 25-у Неділю після П’ятдесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятель Української Православної Церкви взяв участь у відкритті першого засідання новообраної Верховної Ради України
27/11/2014

27 листопада на запрошення депутатського корпусу Верховної Ради України Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у відкритті першого засідання новообраної Верховної Ради України.

Предстоятель Української Православної Церкви звершив заупокійну літію на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира
23/11/2014

23 листопада, в 79-ту річницю з дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира на його могилі біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі була відслужена заупокійна літія.

В Неделю 24-ю по Пятидесятнице совершена воскресная Божественная литургия в Свято-Ильинском храме
23/11/2014

23 ноября 2014 года, в Неделю 24-ю по Пятидесятнице, в день памяти апостолов от 70-ти: Ераста, Олимпа, Родиона, Сосипатра, Куарта и Тертия, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия.

<< 12 13 14 15 16 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"