Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив богослужіння з нагоди престольного свята Благовіщенського собору столиці
07/04/2014

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій  очолив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі столиці (проспект Перемоги, 111).

В Свято-Ильинском храме совершено богослужение праздника Похвалы Пресвятой Богородицы
04/04/2014

4 апреля, накануне праздника Похвалы Пресвятой Богородицы, в Свято-Ильинском храме совершена утреня с чтением акафиста Божией Матери. Богослужение возглавил протоиерей Виталий Косовский в сослужении клириков храма.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив утреню з читанням Великого покаянного канону
02/04/2014

2 квітня, в середу 5-го тижня Великого посту, в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено утреню з читанням житія преподобної Марії Єгипетської і Великого покаянного канону преподобного Андрія, єпископа Критського. Богослужіння очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Совершена воскресная Божественная литургия в Неделю 4-ю Великого поста
30/03/2014

30 марта, в Неделю 4-ю Великого поста, Божественную литургию в Свято-Ильинском храме в сослужении священнослужителей совершил настоятель храма протоиерей Виталий Косовский.

В Крестопоклонную неделю в храме совершили Божественную литургию
23/03/2014

22 марта, протоиерей Виталий Косовский совершил Всенощное бдение в Свято-Ильинском храме, в конце которого был совершен чин выноса креста.

У Києво-Печерській Лаврі освячено відреставрований Хрестовоздвиженський храм
22/03/2014

22 березня, після внутрішніх ремонтно-реставраційних робіт, що проводилися останній рік, відбулося освячення Хрестовоздвиженського храму на Ближніх печерах у Києво-Печерській Лаврі. Чин освячення та Божественну літургію очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

В Неделю 2-ю Великого поста в Ильинском храме города Киева совершена Божественная литургия
16/03/2014

16 марта 2014 года, в Неделю 2-ю Великого поста, в день памяти всех преподобных Киево-Печерских, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия.

Cовершена воскресная Божественная литургия в Неделю Торжества Православия
09/03/2014

9 марта, в Неделю 1-ю Великого поста, Торжества Православия, Божественную литургию в Свято-Ильинском храме в сослужении священнослужителей совершил настоятель храма протоиерей Виталий Косовский.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів
05/03/2014

5 березня, в середу першого тижня Великого посту,   Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Первую часть Великого покаянного канона преподобного Андрея Критского в Ильинском храме прочитал протоиерей Виталий Косовский
04/03/2014

3 марта, в понедельник Первой седмицы Великого поста, настоятель Свято-Ильинского храма протоиерей Виталий Косовский совершил чтение первой части покаянного канона преподобного Андрея, епископа Критского.

<< 22 23 24 25 26 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"