Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Предстоятель Української Православної Церкви супроводжував Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви у Софії Київській
28/03/2011

28 березня, у ході візиту в Україну, Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ відвідав кафедральний собор Київських Митрополитів – Софію Київську.

Блаженніший Митрополит Володимир прийняв Єрусалимського Патріарха Феофіла ІІІ
28/03/2011

28 березня Блаженніший Митрополит Володимир прийняв Блаженнішого Патріарха Феофіла ІІІ у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі.

Патріарх Феофіл відвідав Лаврські святині
28/03/2011

Після молебню у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, Блаженніший Патріарх Феофіл ІІІ у супроводі намісника монастиря архієпископа Вишгородського Павла відвідав Хрестовоздвиженський храм обителі, де вклонився чудотворній іконі Успіння Пресвятої Богородиці, котра знаходиться над Царськими воротами церкви.

Блаженніший Митрополит Володимир і Блаженніший Патріарх Феофіл відправили молебень у Трапезному храмі Лаври
28/03/2011

28 березня, під час перебування  у столиці України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

Предстоятель УПЦ взяв участь у міжнародній конференції
28/03/2011

28 березня в Гранд холі "Софіївський" готелю «Прем'єр Палас» (Київ, бул Т. Шевченка 5-7/29) розпочалася Міжнародна конференція  «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму».

Керуючий справами УПЦ зустрів Патріарха Єрусалимського Феофіла
28/03/2011

28 березня,  в Україну вперше з часу свого обрання Предстоятелем,  прибув Блаженніший  Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ.

У Хрестопоклонну неділю Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Лаври
27/03/2011

27 березня, у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Свято-Іллінському храмі міста Києва відбулося помазання святим миром від Локотської мироточивої ікони Пресвятої Богородиці «Розчулення»
26/03/2011

26 березня 2011 у Свято-Іллінському храмі міста Києва відбулося вечірнє богослужіння, за яким було звершено помазання святим миром від Локотської мироточивої ікони Пресвятої Богородиці «Розчулення».

Україну відвідає Патріарх Єрусалимський Феофіл III для участі у Міжнародній конференції «Світові релігії та громадянське суспільство — проти ненависті та екстремізму».
25/03/2011

28 березня Україну відвідає Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима Феофіл III для участі у Міжнародній конференції «Світові релігії та громадянське суспільство — проти ненависті та екстремізму».

У день пам'яті Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських звершена Божественна літургія в Трапезному храмі Лаври
20/03/2011

20 березня, в Неділю другу Великого посту, в день пам'яті святителя Григорія Палами і Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських звершена Божественна літургія святителя Василія Великого.

<< 75 76 77 78 79 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"