Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Відкрилася Міжнародна Конференція «Координація роботи паломницьких служб УПЦ»
20/10/2010

20 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у галереї «Соборна», що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ (Залізничне шосе, 3)  розпочала свою роботу Міжнародна Конференція з питань паломництва.

В мережі Інтернет розпочав роботу офіційний сайт
18/10/2010

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в мережі Інтернет створено сайт "Монастирі Київської єпархії".

Митрополит Володимир виступив із доповіддю на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність - перспективи»
18/10/2010

18 жовтня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45) відбулося відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність – перспективи»,  присвячена 150-річчю видання Трудів Київської духовної академії у 1860 р.

На Черкащині Предстоятель УПЦ освятив два храми
16/10/2010

16 жовтня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію, під час якого звершив освячення храмів у селах Шушківка і Порадівка Лисянівського району Черкаської області.

Митрополит Володимир звершив освячення престолу Аннозачаттівського храму Києво-Печерської Лаври
14/10/2010

14 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, звершив чин освячення престолу та оновлення храму на честь зачаття праведної Анни на території Дальних Печер Свято-Успенскої Києво-Печерської Лаври.

Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Свято-Покровському монастирі столиці.
14/10/2010

14 жовтня, у день свята Покрова Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі на честь святителя Миколая Чудотворця, що на території Свято-Покровського  жіночого монастиря міста Києва.

Митрополит Володимир освятив храм на честь Преображення Господнього у Голосіївському районі міста Києва
13/10/2010

13 жовтня Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Преображення Господнього у Голосіївському районі столиці.

Предстоятель УПЦ відвідав Кіровоградську єпархію
12/10/2010

12 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Кіровоградську єпархію, де освятив храм в ім’я святителя Кирила, Патріарха Єрусалимського у селищі Голованівськ, Кіровоградської області.

Освячено хрести для храму на честь святителя Спиридона Триміфунтського у парку Юність
11/10/2010

11 жовтня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон освятив накупольні хрести для храму святителя Спиридона Триміфунтського, що будується у парку «Юність» Святошинського району столиці.

Митрополит Володимир відкрив виставку в галереї мистецтв міста Полтави.
10/10/2010

10 жовтня 2010 року під час свого візиту до Полтави Предстоятель УПЦ відкрив в Полтавському художньому музеї виставку «Портрети церковних діячів XVIІ-ХІХ століть із зібрання Національного Києво-Печерського Історико-культурного заповідника».

<< 85 86 87 88 89 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"