Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
24/05/2012
У день свята Вознесіння Господнього Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Китаївській пустині
24 травня, у день Вознесіння Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Свято-Троїцький чоловічий монастир столиці Китаївська пустинь, де після оновлення освятив престол соборного храму та звершив Божественну літургію.

Йому співслужили: архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Обухівський Іона, намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря м. Києва (Голосіївська пустинь) архімандрит Ісаакій (Андронік), намісник Китаївської пустині архімандрит Прохор (Костюченко) і духовенство обителі.

За богослужінням Блаженніший Владика висвятив у диякона свого іподиякона Олександра Казьмирука.

Після відправи Архіпастир поздоровив духовенство та мирян зі святом Вознесіння Христового:

«Неодноразово протягом сорока днів після Свого Воскресіння Господь обіцяє ученикам Свою радість. Велика радість перебування із Богом, велика радість пізнання Бога дають підкріплення у нашому житті, в нашій Церкві, не дивлячись на різні скорботи, печалі або інші засмучення. Я вітаю вас із святом, бажаю радості небесної, радості в Ім’я Господнє, Котрий завжди подає нам все для служіння Богові, Святій Церкві й один одному», — зокрема сказав Блаженніший.

ДО РЕЧІ. Відомо, що перші поселенці—ченці з Києво-Печерської Лаври—з'явилися на території Китай-гори у 16—17 століттях, де у самій горі заснували печерний монастир. У 30-ті роки минулого століття монастир було ліквідовано.

Після реставрації, на початку 1990-х років, Свято-Троїцьку церкву як парафіяльну було передано Церкві. У 1994 році відродилося монастирське життя. З 1996 року обитель має статус самостійного монастиря.

Сучасний Свято-Троїцький монастир Китаївська пустинь являє собою цілий комплекс монастирських будівель та угідь. Головним храмом є Свято-Троїцька церква, крім того діє церква Дванадцяти Апостолів, до якої примикають житлові братські корпуси, є господарські будівлі та трапезна.до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"