Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Предстоятель Української Православної Церкви відправив заупокійну літію за жертвами Голодомору 1932-1933 років
21/11/2014

21 листопада, на території Державного музею «Меморіал пам’яті  жертв голодоморів в Україні» (Київ, вул. Лаврська, 3) Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відслужив заупокійну літію за безвинно постраждалими співвітчизниками.

Предстоятель УПЦ зустрівся з Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генералом-лейтенантом Мальковим М.І.
17/11/2014

17 листопада Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври зустрівся з Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генералом-лейтенантом Миколою Мальковим.

У 23-у Неділю після П’ятидесятниці Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі
16/11/2014

16 листопада, у 23-у Неділю після П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Совершена воскресная Божественная литургия в Свято-Ильинском храме на Подоле в Неделю 23-ю по Пятидесятнице
16/11/2014

16 ноября 2014 года, в Неделю 23-ю по Пятидесятнице, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена воскресная Божественная литургия.

Відбулося відспівування колишнього ректора Київської духовної академії і семінарії протоієрея Миколая Забуги
15/11/2014

15 листопада в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври звершено Божественну літургію і відспівування колишнього ректора Київської духовної академії і семінарії протоієрея Миколиая  Забуги.

Сегодня после тяжелой и продолжительной болезни умер протоиерей Николай Забуга
13/11/2014

13 ноября 2014 года, после тяжелой и продолжительной болезни ушел из жизни ректор Киевских духовных академии и семинарии, председатель Отдела внешних церковных связей протоиерей Николай Забуга.

В Київських духовних школах відзначили день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собор святих Київської духовної академії
09/11/2014

9 листопада, в день святкування пам’яті прп. Нестора Літописця, небесного покровителя Київських духовних шкіл, та Собору святих Київської духовної академії, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

В Свято-Ильинском храме в Неделю 22-ю по Пятидесятнице совершена Божественная литургия
09/11/2014

9 ноября 2014 года, в Неделю 22-ю по Пятидесятнице, в день памяти прп. Нестора Летописца, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена воскресная Божественная литургия.

Вітаємо Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з 70-літнім ювілеєм!
05/11/2014

5 листопада виповнюється 70 років від дня народження Предстоятеля нашої Церкви, нашого дорогого Архіпастиря і Батька, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Заведующий воскресной школы Свято-Ильинского храма протодиакон Захарий Ковальчук дал интервью нашему сайту
03/11/2014

Уже не один десяток лет наша воскресная школа с Божьей помощью продолжает нести Слово Божие людям, и особое внимание в этом служении, конечно же, уделяется подрастающему поколению.

<< 56 57 58 59 60 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"