Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Собор єпископів УПЦ обрав Предстоятелем УПЦ Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія
13/08/2014

13 серпня оголошені підсумки виборів Митрополита Київського і всієї України.

Рішенням Собору єпископів  Української Православної Церкви  обрано Місцеблюстителя  Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. За нього віддали голоси 48 єпископів Української Православної Церкви.

У день початку роботи Собору єпископів звершено Божественну літургію та відслужено панахиду
13/08/2014

13 серпня, на 40-й день по смерті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на площі Дальніх печер Києво-Печерської Лаври, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій  у співслужінні членів Священного Синоду Української Православної Церкви звершив Божественну літургію.

В Неделю 9-ю по Пятидесятнице совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
10/08/2014

10 августа 2014 года, в Неделю 9-ю по Пятидесятнице, протоиерей Виталий Косовский совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив Божественну літургію в день престольного свята Пантелеімонівського монастиря у Феофанії
09/08/2014

9 серпня, в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, столичний Свято-Пантелеімонівський жіночий монастир у Феофанії відзначив престольне свято.

В Свято-Ильинском храме совершена воскресная Божественная литургия
03/08/2014

3 августа 2014 года, в Неделю 8-ю по Пятидесятнице, в день памяти пророка Иезекииля, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия.

Іллінський храм на Подолі відзначає престольне свято
02/08/2014

2 серпня, у день пам’яті святого пророка Божого Ілії, престольне свято відзначає найдревніший храм м. Києва – Іллінська церква на Подолі.

Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі
28/07/2014

28 липня Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі та вшановує  пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира – небесного покровителя новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Молебнем на Володимирській гірці розпочалося святкування Дня Хрещення Русі
27/07/2014

27 липня на Володимирській гірці у підніжжя пам’ятника хрестителю Русі – рівноапостольному князю Володимиру,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви та духовенства Київської єпархії відслужив подячний  молебень.

В Неделю 7-ю по Пятидесятнице совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
27/07/2014

27 июля 2014 года, в Неделю 7-ю по Пятидесятнице и в день памяти святых отцов шести Вселенских соборов, протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив богослужіння з нагоди престольного свята Ольгинського храму
24/07/2014

24 липня, у день пам’яті великої рівноапостольної княгині Ольги, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Ольгинському храмі (вул. Архітектора Вербицького, 3-Г) у Дарницькому районі м. Києва.

<< 61 62 63 64 65 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"