Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Управляющий делами УПЦ освятил кресты и колокола для строящегося в Шевченковском районе г. Киева храма в честь святителя Феодосия Черниговского
18/02/2013

По Благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и  всея Украины Владимира, 18 февраля 2013 года управляющий делами Украинской Православной Церкви митрополит Бориспольский Антоний совершил чин освящения крестов и колоколов для строящегося в Шевченковском районе г. Киева храма в честь святителя Феодосия Черниговского.

У день свята Стрітення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
15/02/2013

15 лютого, у день свята Стрітення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Подільському районі м. Києва вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.
14/02/2013

14 лютого у 24-річницю виводу радянських військ з Афганістану, секретар Київської митрополії протоієрей Віталій Косовський, відслужив панахиду по загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

У день Собору мучеників і сповідників у землях Русі у ХХ ст. за Христа постраждалих Предстоятель УПЦ звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі
10/02/2013

10 лютого, у день Собору мучеників і сповідників у землях Русі у ХХ ст. за Христа постраждалих, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив  Божественну літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Секретарь Киевской Митрополии протоиерей Виталий Косовский отметил День тезоименитства
08/02/2013

7 февраля 2013 года в Свято-Ильинском храме города Киева состоялась праздничная Божественная литургия.

У 95-у річницю від дня мученицької кончини митрополита Володимира (Богоявленського) Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
07/02/2013

7 лютого 2013 року виповнюється 95 років від дня мученицької кончини митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського). Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію в храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

2-5 лютого 2013 року відбувся Освященний Архієрейський Собор Руської Православної Церкви
06/02/2013

5 лютого Освященний Архієрейський Собор Руської Православної Церкви завершив свої труди. У роботі Архієрейського Собору, до складу якого входить 290 ієрархів, взяли участь 280 із них. Третина єпископів — 88 — були висвячені протягом останніх чотирьох років. Засідання Собору проходили в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя.

У неділю 35-у після П'ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
03/02/2013

3 лютого, в неділю 35-у після П'ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні насельників Святої-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив Божественну літургію у монастирському храмі Антонія та Феодосія Печерських (Трапезному).

Єпископат УПЦ бере участь в роботі Архієрейського собору Руської Православної Церкви
31/01/2013

За рекомендацією лікарів у роботі Собору не зможе взяти участь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, про що він повідомив під час телефонної розмови та листом Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та всіх Преосвященних УПЦ.

У свято Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії
20/01/2013

20 січня, у день свята Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря, що у Феофанії.

<< 82 83 84 85 86 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"