Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася урочиста Академія з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира
27/07/2012

27 липня у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася урочиста Академія з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Предстоятель УПЦ взяв участь у засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви
26/07/2012

26 липня в Синодальному залі Київської Митрополії в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося  чергове  засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Володимир зустрів Святішого Патріарха Кирила у Києво-Печерській Лаврі
26/07/2012

26 липня, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил одразу після  прибуття до столиці України приїхав до Києво-Печерської Лаври,  де на площі у Ближніх печер його зустрічала братія монастиря на чолі зі Священноархімандритом – Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Святіший Патріарх Кирил прибув до України для участі в урочистостях з нагоди 20-річчя Предстоятельского служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.
26/07/2012

26 липня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Києва  для участі в урочистостях з нагоди 20-річчя Предстоятельского служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Духовенство Києва та Київської області привітали Блаженнішого Митрополита Володимира із Днем небесного покровителя та 20-річчям Предстоятельського служіння
25/07/2012

25 липня у резиденції Предстоятеля УПЦ у Свято-Пантелеймонівському столичному монастирі  духовенство міста Києва та Київської області на чолі із Першим вікарієм  Київської Митрополії архієпископом Бориспільським Антонієм привітали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира із Днем небесного покровителя  та 20-річчям служіння на Київській кафедрі.

У день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент звершив Літургію у Свято-Ольгінському храмі столиці
25/07/2012

24 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент звершив Божественну літургію в Свято-Ольгинському храмі міста Києва (вул. Вербицького, 3-г).

У день пам'яті преподобного Антонія Печерського Предстоятель УПЦ очолив хіротонію проректора Київської духовної академії і семінарії архімандрита Климента (Вечері) на єпископа Ірпінського
23/07/2012

23 липня, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського (+1073), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Синод Украинской Православной Церкви утвердил решение об открытии в Киеве подворья Свято-Пантелеимонова на Афоне монастыря
21/07/2012

Среди наиболее важных итогов состоявшегося 20 июля 2012 года заседания Священного Синода Украинской Православной — решение о возрождении в Киеве подворья Свято-Пантелеимонова на Афоне монастыря.

Сестричество великомученницы Елизаветы храма святителя Михаила отметило память небесной покровительницы
18/07/2012

18 июля, в главном больничном храме украинской столицы прошло торжественное богослужение в честь великомученицы Елизаветы Федоровны, небесной покровительницы больничного сестричества.

Блаженніший Митрополит Володимир очолив святкування з нагоди 10-річчя столичної парафії в ім’я преподобного Сергія Радонезького
18/07/2012

18 липня, у день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав столичну парафію преподобного Сергія Радонезького у Солом'янському районі столиці (вул. Уманська, 14), яка цього дня відзначила 10-річчя свого заснування.

<< 87 88 89 90 91 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"