Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
26/07/2013
Блаженніший Митрополит Володимир і віруючі зустріли Хрест апостола Андрія Первозванного
26 липня до Києва прибув Хрест апостола Андрія Первозванного. Разом зі святинею прибув Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Біля Святих Воріт  Києво-Печерської Лаври Хрест апостола Андрія Первозванного та Святішого Патріарха Кирила зустріли: Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, єпископат та духовенство Української Православної Церкви, багаточисельні віруючі.

Хрест було перенесено в Трапезний  храм в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де Святіший Патріарх Кирил та Блаженніший Митрополит Володимир відслужили молебень.

Вклонитись Хресту апостола Андрія Первозванного можна буде цілодобово. Для поклоніння святині буде організовано спеціальний окремий підхід – з боку «нижньої» Лаври.

Проводи святині відбудуться 28 липня о 13-00.

Принесення Хреста апостола Андрія Первозванного приурочене до святкування 1025-річчя Хрещення Русі та здійснюється з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і архієпископа Афінського і Елладського Ієроніма. Хрест зберігається  в соборі міста Патри (Греція) на півострові Пелопоннес і є великою святинею всього християнського світу.

Хрест супроводжує делегація Елладської Православної Церкви, до складу якої, зокрема, входять митрополит Патрський Хризостом, митрополит Мантинійський і Кінурійський Олександр, іерокірікс Патрської митрополії архімандрит Феодосій (Цицивос), духовенство Патрської митрополії.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"