Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Протоієрей Віталій Романович Косовський народився 24 вересня 1962 року у передмісті Запоріжжя – Верхній Хортиці. З 1970 до 1981 рр. навчався в середній загальноосвітній школі. З 1981 до 1983 років проходив строкову службу у лавах Радянської Армії. У 1984 році вступив до Московської духовної семінарії. У 1988 році ректором МДАіС єпископом Олександром рукоположений у сан диякона, а 1989 р. – у сан священника. Священницький послух проходив у Свято-Казанському храмі м. Дмитрова. У 1991 р. Закінчив Московську духовну академію з ученим ступенем кандидата богослів’я.

У 1997 р. отримав вищу юридичну освіту.

Одружений, дружина – Косовська Тетяна Степанівна. Має трьох дітей – дочки Анастасія та Ксенія, син Даниїл.
Після закінчення Академії призначений настоятелем Свято-Іллінського храму на Подолі (м. Київ) та викладачем Київської духовної академії.

У вересні 1992 р. призначений благочинним храмів м. Києва, а в червні 1993 р. – Секретарем Київської Митрополії.

Рішенням Ученої ради Київської духовної академії від 26 січня 1994 р. призначений завідувачем кафедри Старого завіту КДА. З жовтня 1994 р. обіймав посаду доцента. 9 жовтня 2004 р. Указом Блаженнішого митрополита Володимира присвоєно звання професора КДА.
Рішенням Вченої Ради Ужгородської української богословської академії від 6 листопада 2012 року  удостоєний наукового ступеня почесного доктора богослов'я.
Рішенням Священного Синоду УПЦ від 31 травня 2007 р. призначений Головою Синодального відділу УПЦ з архітектури, будівництва й охорони церковних пам'яток.

У 1994 р. нагороджений Митрою. До Різдва 2000 р. вшанований правом носіння другого хреста з прикрасами. Рішенням Президії Міжнародної кадрової академії від 26 червня 2001 р. присвоєно звання почесного доктора МКА, а 9 лютого 2004 р. рішенням Президії МКА обраний академіком МКА.

Має значну кількість церковних нагород. Ордени: Антонія та Феодосія Печерських ІІ ступеня, князя Володимира ІІ та ІІІ ступенів, преподобного Нестора Літописця І ступеня, Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова ІІ ступеня, ювілейний орден «Різдво Христове 2000» І та ІІ ступенів, ювілейний орден «15-річчя Харківського собору», а також ордени Сербської, Болгарської, Руської та Польської православних церков.

Державні нагороди: Ордени «За заслуги» ІІІ ступеня, «На вірність Вітчизні», Вищий орден Вищої ради юстиції України, грамота Кабінету Міністрів України, медаль Міністерства освіти й науки України тощо.  
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"