Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Керуючий справами УПЦ архієпископ Митрофан дав коментар стосовно рішень Священного Синоду УПЦ від 21 лютого 2012 року + ВИДЕО
21/02/2012

21 лютого за благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України звершилось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. Після засідання керуючий справами УПЦ, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан відповів на запитання журналістів.

Протоиерей Виталий Косовский. Апокалипсис: история и современность
21/01/2012

В последнее время вокруг документа «Протоколы Сионских мудрецов» крутятся разговоры относительно его подлинности или подложности. Некоторые телепередачи, газетные статьи, богословы и атеисты берутся опровергать или доказывать состоятельность и несостоятельность этого труда.

Різдвяне Послання Блаженнішого Митрополита Володимира
07/01/2012

«Віфлеєме, готуйся! Нехай  влаштовуються ясла! Печера, приймай: бо Істина прийшла... і Бог від Діви явився... щоби  спасти рід наш». (Тропар 1-го часу в навечір’я Різдва Христового)

Житіє преподобного Воніфатія (Виноградського)
20/02/2011

Ігумен Воніфатій (Виноградський) народився у 1785 році у Херсонській губернії. Навчався в сільському училищі, потім брав участь у веденні батьківського господарства, незабаром був узятий на військову службу, брав участь у походах 1812 і наступних років.

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Української Православної Церкви
07/01/2011

“Христос — у плоті. З трепетом і радістю звеселіться! З трепетом — з причини гріха, з радістю — з причини надії!” (Свт. Григорій Богослов)

Діяльність Синодального відділу по архітектурі, будівництву і охороні пам'яток церковної архітектури УПЦ за 2010 рік
23/12/2010

Звіт про діяльність Синодального відділу по архітектурі, будівництву і охороні пам'яток церковної архітектури УПЦ зачитав голова відділу протоієрей Віталій Косовський, секретар Київської Митрополії, Благочинний храмів міста Києва.

Серафимо-Дивєєвська ікона Божої Матері “Розчулення” (“Умиління”)
22/11/2010

Чудотворний образ Божої Матері “Розчулення” був келійною іконою великого старця преподобного Серафима Саровського. На іконі Пречиста Богородиця зображена в той момент, коли до Неї явився Архангел Гавриїл і сповістив, що Вона стане Матір’ю Месії, Сина Божого.

“Глубокие воды текут спокойно…”
21/11/2010

Протоиерей Виталий Косовский, профессор, секретарь Киевской Митрополии УПЦ, благочинный храмов города Киева, о Блаженнейшем Митрополите Владимире

Житіє святителя Афанасія Полтавського
11/10/2010

Афанасій (Вольховський), єпископ Могилівський і Полоцький, народився в м. Полтаві в родині священика Павла Вольховського. За свідченням рукопису, що зберігся в архівах Полтавської єпархії, при хрещенні дитина була наречена Федором.

Звернення до православних християн України, що перебувають поза єдністю зі Святою Церквою
28/07/2010

Вже понад двадцять років тривають негаразди, породжені церковним розколом в Україні. Розбрат і стурбованість, чвари і образи, які він приніс з собою, не можуть не позначатися на житті українського Православ'я та суспільства в цілому. Розкол пройшов через долі людей, порушив сімейну і суспільну злагоду.

<< 1 2 3 4 5 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"