Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
04/06/2017 // У день П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

4 червня 2017 року, в день свята П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію та велику вечірню на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

19/04/2017 // У Світлу Середу Предстоятель звершив Літургію в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври
19 апреля 2017 года, в среду Светлой седмицы, Предстоятель Украинской Православной Церкви Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий возглавил Божественную литургию в Успенском соборе Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры. В этот день наместнику обители митрополиту Вышгородскому и Чернобыльскому Павлу исполняется 56 лет.
 
16/04/2017 // В день Славного Воскресіння Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив пасхальне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі
В ніч з 15 на 16 квітня, свято Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив пасхальну утреню та урочисту Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 
07/04/2017 // Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в столичному храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці
7 квітня 2017 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці Святошинського благочиння столиці.
 
27/02/2017 // Читання першої частини Великого покаянного канону Предстоятель Української Православної Церкви звершив у Трапезному храмі Лаври
27 лютого 2017, в перший день Великого посту, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Велике повечір'я з читанням покаянного канону в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.
 
А також:
 
Предстоятель звершив вечірнє богослужіння і Чин прощення в Києво-Печерській Лаврі
Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення храму та Божественну літургію в скиту Києво-Печерської Лаври
На свято Богоявлення Блаженніший Ммтрополіт Онуфрій очолив богослужіння в Лаврі і освятив води Дніпра
03/08/2014 // Допоможіть постраждалим
 Відділ з благодійності та соціального служіння Київської єпархії запрошує взяти участь у формуванні накопичувальних складів з метою створити ресурсну базу для оперативного надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям і мирним громадянам в зоні АТО.
 
Церковний календар 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"